سئو وب سایت در مشهد

گروه دیجیتال مارکتینگ هیتانت با داشتن متخصصین و سئوکاران حرفه ای در این زمینه به شما کمک می کند وب سایت خود را به صفحه نخست گوگل برسانید

چرا سئو سایت مهم است؟


افزایش ترافیک سایت افزایش ترافیک سایت

بهبود سئو سایت باعث می شود شما جذب مخاطب بیشتری از موتورهای جستجو داشته باشید و افزایش بازدید کننده از هر سایتی می تواند به فروش بیشتر و رشد شرکت منجر شود. البته باید این بازدید ها مرتبط با موضوع سایت شما باشد تا باعث ترک کردن سریع کاربران و کاهش محبوبیت ساییتان نزد گوگل نشود.

جذب مخاطب های هدف جذب مخاطب های هدف

هزاران کاربر هر روزه در گوگل به دنبال محصولات و خدمات مربوط به کسب و کار شما می باشند و در صورتی که وب سایت شما بهینگی لازم را برای موتورهای جستجو نداشته باشد و سئو آن کامل نباشد این مخاطبین را از دست خواهید داد و در عوض به سوی رقیبان کسب و کار شما هدایت خواهند شد.

افزایش اعتماد مشتریان افزایش اعتماد مشتریان

سئو باعث می شود کابران اعتماد بیشتری به وب سایت شما داشته باشند. با توجه به اینکه نمایش نتایج اول گوگل معمولا مربوط به سایت های معتبر و پربازدید می باشد، نمایش سایت شما در نتایج اولیه علاوه بر ورودی گرفتن کاربران جدید باعث افزایش اعتماد کاربران فعلی به سایت شما نیز خواهد شد.

صرفه جویی در هزینه ها صرفه جویی در هزینه ها

با توجه به هزینه های سنگین تبلیغات در سایت های پر بازدید و تبلیغات محیطی شما نمی توانید همواره روی این روش ها تمرکز کنید و در عوض با هزینه و سرمایه گذاری روی سئو سایت می توانید کاهش قابل توجه ای در تبلیغات خود داشته باشید و مشتریان جدیدی از سراسر وب برای سایت خود پیدا کنید.

مجموعه خدمات یک سئو حرفه ای


تولید محتوا تولید محتوا

داشتن یک محتوای مرتبط با محصولات و یا خدمات شما در سایتتان جزو ضروری ترین مواردی است که باید روی آن کار شود. گروه تولید محتوای هیتانت با آنلایز نوع کسب و کار شما مطالبی و محتواهایی تولید می کنند تا علاوه بر داشتن جذابیت محتوایی و بصری، کلیدواژه های مربوط به کسب و کارتان نیز در محتواها به کارگرفته شود و بتواند بر اساس این کلیدواژه ها بازدیدکنندگان بیشتری از گوگل به سایت شما هدایت کند.

سئو تکنیکال سئو تکنیکال

اهمیت رعایت روش های سئو تکنیکال بسیار بالاست و در صورتی که این موارد در سایت رعایت نشده باشد با وجود داشتن محتوای خوب بازدهی خوبی از تولید محتواهای خود نخواهید داشت. بهینه سازی کدهای سایت و متاتگ ها ، افزایش سرعت لود سایت، بهینه سازی تصاویر و کش داده ها از جمله مواردی هستند که در سئو تکنیکال انجام می شود

لینک سازی لینک سازی

داشتن مجموعه ای از لینک های داخلی و خارجی کمک شایانی به بهبود رتبه شما در گوگل و در نتیجه افزایش ورودی های سایت خواهد داشت. شما در صفحات مختلف سایتتان باید با ایجاد کردن لینک های مفید به سایر قسمت های سایت به تشکیل یک شبکه لینک دهی قوی در سایت خود کمک کنید.

تحلیل رقبا تحلیل رقبا

آنالیز و تحلیل رقبا کمک زیادی به ساختن یک مسیر کم هزینه و کاربردی تر کمک می کند. مجموعه دیجیتال مارکتینگ هیتانت در مشهد به شما کمک می کند به مرور با استفاده از استراتژی های مختلف سهم بیشتری از بازار به نسبت رقبای خود کسب کنید.

سئو محلی سئو محلی

پیدا کردن مشتریان محلی و نزدیک به جغرافیای کسب و کار شما اهمیت زیادی دارد و درصد فروش بیشتری به آن ها خواهید داشت. گروه دیجیتال مارکتینگ هیتانت در مشهد کسب و کار شما را به گوگل مپ معرفی میکند و با انجام تکنیک های حرفه ای باعث افزایش رتبه کسب و کار شما در گوگل خواهد شد.

جهت دریافت تعرفه ها و ثبت سفارش با ما تماس بگیرید

05136207284
09154004959