طراحی سایت ارزان

طراحی سایت در مشهد

با توجه به شرایط به وجود آمده ناشی از ویروس کرونا کسب و کارها نیاز پیدا کرده اند بستر خدمت رسانی خود را به روی اینترنت و فضای مجازی هم بیاورند و بتوانند پاسخگوی نیازهای مشتریانی باشند که مایلند از خانه بیرون نیایند و به صورت آنلاین خرید کنند. طراحی وب سایت ارزان همواره از مواردی بوده که تیم هیتانت سعی داشته با وجود حفظ کیفیت کار و داشتن استاندارد در امر طراحی و کدنویسی به آن دست پیدا کند.

گروه برنامه نویسی هیتانت خوشبختانه با داشتن متخصصین زمینه برنامه نویسی و طراحی و با سابقه چند ساله توانسته به این مهم دست پیدا کند و بتواند نیاز آن دسته از افرادی که برای کسب و کار خود نیاز به طراحی وب سایت حرفه ای ولی ارزان هستند را بطرف نماید.

چرا وب سایت ارزان؟

هر کسب و کاری برای شروع به کسب و کار دیجیتال نیاز دارد در شروع کار با این حوزه آشنا شود و تجربیاتی بدست آورد. بهتر است کسب و کار ها برای ورود به این حوزه بودجه ای اختصاص دهند که به هسته اصلی کسب و کار لطمه ای وارد نشود و در صورتی که شروع درآمد و سودآوری از فضای مجازی مقداری زمان بر شد بتوانند آن را ادامه دهند و تسلیم نشوند. بنابراین اختصاص بودجه زیاد برای شروع کسب و کاری که زمان و نحوه سوددهی آن نامشخص است مقداری ریسک موفقیت را بالا می برد و همچنین ممکن است برای صاحب کسب و کار برای همیشه تجربه تلخی از فضای مجازی بجای بگذارد.

برای سایت چه مقدار هزینه کنم؟

برای تعیین بودجه طراحی سایت بهتر است قبل از هر چیزی مقدار بیشتری با این فضا از کسب و کار آشنا شوید. لازم است بدانید ورود به حوزه کسب و کار اینترنتی هزینه های نهفته زیادی دارد که هزینه طراحی سایت قسمتی از آن است و شما هزینه های دیگری نیز خواهید داشت.

از جمله هزینه های دیگری که در ورود کسب و کارتان به فضای مجازی خواهید داشت می توان اشاره کرد به هزینه تولید محتوا، هزین های مرتبط با تبلیغات و معرفی کسب و کارتان در فضای مجازی، هزینه های نگهداری وب سایت به صورت سالیانه و ماهانه و دیگر مواردی که بعد از فعالیت در این حوزه با آنها برخورد خواهید داشت.

چرا هیتانت؟

همکاران ما در هیتانت به شما کمک خواهند کرد تا بتوانید با توجه به نوع و سطح کسب و کارتان بودجه درستی به طراحی سایت اختصاص دهید و با رشد فروش و درآمدتان از فضای مجازی بتوانید آن را گسترش دهید و سرمایه گذاری منطقی تری روی آن داشته باشید. همچنین لازم به ذکر است خدمات ما فقط به شهر مشهد محدود نمی شود و مشتریانی از سراسر ایران عزیزمان به ما اعتماد کرده اند و توانسته ایم به صورت دورادور همکاری خوبی با هم داشته باشیم.

برای مشاوره رایگان و شروه کسب و کار اینترنتی خود همین امروز با ما تماس بگیرید.